• 3

  • Simonshaven 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Braemer, MikeOverige stafTeammanager
    Huizenga, MarkOverige stafTeammanager
    Rijnhart, KevinOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Donderdag 20:00-21:305 en 6
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 sep.Simonshaven 3 - SHO 82 - 3
  • Poulestanden Simonshaven 3 ( 8e klasse 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zinkwegse Boys 31100100103
    2FC Vlotbrug 411004133
    3Brielle, VV 511005323
    4Abbenbroek 300000000
    5Kethel Spaland, vv 600000000
    6Pernis 400000000
    7Rockanje 500000000
    8Simonshaven 300000000
    9v.v. Hekelingen 6100135-20
    10SCO '63 3100114-30
    11NBSVV 31001010-100

    Poulestanden Simonshaven 3 ( Mannen beker reserve zaterdag Groep 5 37 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NBSVV 43201211296
    2FIOS 2320114956
    3SHO 832011114-36
    4Simonshaven 33003415-110
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Jari van denTeamspeler
    Fer, SylvanoTeamspeler
    Giessen, Jochem van derTeamspeler
    Kalkman, GianniTeamspeler
    Kerk, DjamiroTeamspeler
    Meggelen, Joris Pieter Simon vanTeamspeler
    Putten, Wessel vanTeamspeler
    Slabbekoorn, IainTeamspeler
    Sparreboom, ThierryTeamspeler
    Valk, Thomas van derTeamspeler
    Veen, Manuel van derTeamspeler
    Zwarts, DamianTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Simonshaven 3

    VS

    FC Vlotbrug 4

    01 oktober 202211:45 uur
    Sportpark Simonshaven veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Simonshaven 3

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd